BIM z praxe: Architekt + BIM manažer? Jde to?

Přijďte si poslechnout, jaké je to být v roli architekta a BIM manažera, konzultanta v jedné osobě, a co tyto zdánlivě různé role obnáší. Dozvíte se profesní příběh Martina Jana Rosy a pobavíme se o jeho pohledu na architekturu, BIM a AI nástroje.

Dále se pobavíme o tématech:

• Jak se prosazuje informační modelování staveb (BIM) v České republice?
  • Jak je na tom tuzemský diskurs v oblasti BIM v porovnáním s tím, co se děje na mezinárodním poli?
  • A jak lze využít dynamicky se vyvíjející nástroje na bázi AI v každodenní praxi architekta, projektanta a BIM koordinátora?

Událost se koná na půdě Fakulty stavební VUT v Brně v rámci projektu BIM z praxe, který propojuje teorii a praxi na vysoké škole prostřednictvím diskusních setkání studentů s lidmi ze stavební a BIM praxe.

Medailonek přednášejícího

Martin Jan Rosa je architektem s více než patnáctiletou praxí s návrhy a projekty rozličných stupňů a měřítek. Po absolvování Fakulty architektury VUT v Brně se několik let podílel na zajímavých projektech v ateliéru Kamil Mrva Architects. V poslední době se věnuje vlastním projektům jako architekt na volné noze, a zároveň se zabývá popularizací a prosazováním metody BIM, digitalizaci a aplikací AI nástrojů.

Kdy: středa 29. 11. 2023 od 16:00 do 18:00
Kde: Fakulta stavební VUT v Brně, přednášková místnost R229 (2.NP, přednáškovka naproti menze) mapy.cz

Pro koho: studenty, pedagogy i lidi z odborné praxe
Vstupné: zdarma

Zajistěte si místo včasnou registrací: https://bit.ly/bimzpraxe05reg

Jeden komentář pro “BIM z praxe: Architekt + BIM manažer? Jde to?